Graži oda ir puiki savijauta!

Nugaros masažas vakuuminiu aparatu Starvac
Vakuuminis nugaros  masažas gerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, veikia atpalaiduojamai, raminamai, mažina riebalinio audinio perteklių ant šonų. Masažas atliekamas vakuuminiu aparatu STARVAC, naudojant pagrindinio siurbimo taures ir ritinėlius.

Anticeliulitinis blauzdų, šlaunų, sėdmenų masažas aparatu Starvac
Celiulitas būdingas 85–98 proc. visų subrendusių moterų, nepriklausomai nuo rasės. Tai nėra patologinė būsena, o tik kosmetinė problema. Celiulitinis audinys trukdo normaliam kraujo ir limfos cirkuliacijos procesui, trukdo iš organizmo pašalinti šlakus. Nepaisant to, per pastaruosius 30 metų atlikta daug tyrimų siekiant išsiaiškinti  fiziologines celiulito atsiradimo priežastis.
Šiuolaikinės technologijos siūlo alternatyvą – vakuuminį masažą su STARVAC aparatu. Masažai atliekami su taurėmis, iš kurių vidaus išsiurbiamas oras, o susidaręs vakuumas pakelia odą tarsi kalnelį. Ištepus odą specialiu aliejumi, taurės  lengvai slysta odos paviršiumi ir siurbdamos aktyvina kraujotaką ir limfos nutekėjimą. Anticeliulitinio vakuuminio masažo užduotis – suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką. Po tokio masažo pagreitėja medžiagų apykaita ir nyksta celiulitas. Jis itin efektyvus, padedantis sugrąžinti puikias kūno linijas, odos stangrumą, lygumą.

Viso kūno masažas vakuuminiu aparatu Starvac
Vakuuminis viso kūno masažas gerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, šalina toksinus, veikia nuskausminamai, atpalaiduojamai, raminamai.
Šis prietaisas – tai viena iš pažangiausių šių laikų profilaktikos priemonių, naudojama grožio srityje. Toks masažas efektyvus celiulitui mažinti, odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti, kūno svoriui mažinti, odos senėjimo procesams lėtinti.

Viso kūno virbromasažas aparatu Kandadja
Akupunktūrinis  reflektorinis  aparatas KANDADJA sukurtas kinų mokslininkų. Šis aparatas spirale masažuoja visą kūną (su drabužiais) bet kokioje pozoje  (ant jo sėdint, stovint ar gulint). Toks vibromasažas prisodrina visą organizmą deguonimi, aktyvina kraujotaką, puikiai kovoja su celiulitu, ypač pilvo ir klubų srityje.