Masažai

 

  KLASIKINIS VISO KŪNO MASAŽAS
Tai vienas iš geriausiai žinomų masažų daugelyje šalių. Šio masažo tikslas atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą, padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažą galima atlikti ir dalimis: pečių juostą arba nugarą.


  VISO KŪNO GILUSIS MASAŽAS
Šis masažas turi stimuliuojantį poveikį ir yra puiki priemonė žmonėms mėgstantiems stiprų, gilų masažą. Po seanso jausitės pailsėję, gyvybingesni, organizmas įgaus daugiau energijos, jausitės žvalūs ir budrūs. 


  VISO KŪNO ATPALAIDUOJAMASIS MASAŽAS
Ramus žmogus – sveikas žmogus.
Atpalaiduojamojo masažo metu atsipalaiduoja visas kūnas, prašviesėja mintys, žmogus pailsi.
Rekomenduojama  protinį ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.


  LIMFODRENAŽINIS KOJŲ MASAŽAS
Limfodrenažinis kojų masažas padės išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus.
Tai švelnus atpalaiduojantis ir kartu stimuliuojantis pėdų, blauzdų ir šlaunų masažas, puikiai tinkantis pavargusioms, apsunkusioms ar didelę fizinę įtampą patiriančioms kojoms atgaivinti ir atpalaiduoti. Sportuojantiems šis masažas padeda sumažinti raumenų įtampas bei išskirstyti susikaupusias pieno rūgštis, palaiko raumenų tonusą bei norimas kūno formas, mažina celiulitą. Efektyviai skaido poodines riebalines sankaupas.


  PĖDŲ MASAŽAS

Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervų ląstelių susijusių su visais organais.

Pėdų masažas – tai trumpa ir efektyvi priemonė atsipalaiduoti, pailsinti pavargusias kojas. Šis masažas tinka daug vaikštantiems, dirbantiems stovimą darbą, po sunkių fizinių krūvių. Masažas gerina kraujo ir limfos apytaką, medžiagų apykaitą, todėl puikiai tinka žmonėms, kurių pėdos nuolat šąla ar esant patinimams. Pėdų masažas padeda atsigauti ir pailsėti visam organizmui.


  KETURIŲ RANKŲ VISO KŪNO MASAŽAS
Keturių rankų masažas - tai unikalus masažas, kurį atlieka du masažuotojai, naudodami kvapniuosius aliejus. Šie aliejai maitina odą, o švelnūs, lėti bei tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę savijautą.
Atpalaiduojantys sichroniški masažuotojų judesiai, skambant relaksacinei muzikai, sukuria nepakartojamą jausmą, trumpam pakylėjantį virš kasdienių problemų ir panardinantį į neapsakomos palaimos būseną...


  ANTICELIULITINIS KOJŲ, SĖDMENŲ, PILVO MASAŽAS
Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Daugiausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje.


  MASAŽAS KARŠTAIS GRANITO AKMENIMIS
Akmenų terapija  pradėta taikyti jau senovėje. Šiuo metu akmenų terapija vis plačiau taikoma stresui šalinti, žmogaus energijos srautams subalansuoti, o žiemą – tai ir puikus būdas pamaloninti šalto oro išvargintą kūną. Dažniausiai masažui naudojami vulkaninės kilmės akmenys, kurių sudėtyje gausu vertingų mineralinių medžiagų, magnio ir geležies. 

MASAŽO PROCEDŪROMS TURĖTI SAVO RANKŠLUOSTĮ IR ŠLEPETES