Atpalaiduok kūną ir protą!

 

Klasikinis viso kūno masažas
Šis masažas yra gilus, išjudina visus kūno raumenis ir malonus klientui. Tai vienas iš
geriausiai žinomų masažų daugelyje vietovių, taip pat ir Panevėžyje. Šio masažo tikslas yra atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą, padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažuoti galima ir pasirinktą kūno dalį, pvz.: pečių juostą arba  nugarą.

Gilusis viso kūno masažas
Šis masažas turi stimuliuojamąjį poveikį ir yra puiki priemonė žmonėms, mėgstantiems stiprų, gilų masažą. Po seanso jausitės pailsėję, gyvybingesni, organizmas įgaus daugiau energijos, būsite žvalūs ir budrūs. Labai tinka sportuojantiems.

Atpalaiduojamasis viso kūno masažas
Atpalaiduojamojo masažo metu atsipalaiduoja visas kūnas, prašviesėja mintys, žmogus pailsi. Rekomenduojama  protinį ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Limfodrenažinis kojų masažas
Tai švelnus atpalaiduojamasis ir kartu stimuliuojamasis pėdų, blauzdų ir šlaunų masažas, puikiai tinkantis pavargusioms, apsunkusioms ar didelę fizinę įtampą patiriančioms kojoms atgaivinti ir atpalaiduoti. Sportuojantiems šis masažas padeda sumažinti raumenų įtampą ir išskirstyti susikaupusias pieno rūgštis, palaiko raumenų tonusą ir norimas kūno formas, mažina celiulitą. Efektyviai skaido poodines riebalines sankaupas.

Pėdų masažas
Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervų ląstelių, susijusių su visais organais. Šis masažas tinka daug vaikštantiems, dirbantiems stovimą darbą, po sunkių fizinių krūvių. Masažas gerina kraujo ir limfos apytaką, medžiagų apykaitą, todėl puikiai tinka žmonėms, kurių pėdos nuolat šąla ar yra patinusios. Pėdų masažas padeda atsigauti ir pailsėti visam organizmui.

Viso kūno masažas keturiomis rankomis
Tai unikalus masažas, kurį atlieka du masažuotojai, naudodami kvapniuosius aliejus. Šie aliejai maitina odą, o švelnūs, lėti ir tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę savijautą. Atpalaiduojantys sinchroniški masažuotojų judesiai, skambant ramiai muzikai, sukuria nepakartojamą jausmą.

Anticeliulitinis kojų, sėdmenų, pilvo masažas
Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką ir limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Dažniausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur.

Masažas karštais granito akmenimis
Akmenų terapija  pradėta taikyti jau senovėje. Šiuo metu akmenų terapija vis plačiau taikoma stresui šalinti, žmogaus energijos srautams subalansuoti, o žiemą – tai ir puikus būdas pamaloninti šalto oro išvargintą kūną. Dažniausiai masažui naudojami vulkaninės kilmės akmenys, kurių sudėtyje gausu vertingų mineralinių medžiagų, magnio ir geležies.

 

 

.