Apie mus

BODY FLEX  masažo centras  Panevėžyje 
siūlo įvairias sveikatinimo ir grožio paslaugas įvairaus amžiaus žmonėms:

  •  kūno masažus rankomis,
  •  STARVAC vakuuminiu aparatu,
  •  KANDADJA vibromasažu,
  •  karštais granito akmenimis,
  •  gilius ir atpalaiduojamuosius viso kūno masažus,
  •  Negyvosios jūros druskos rūką,
  •  infrasaunos procedūras.
     
  • Privatumo politika

Ši Privatumo politika apibrėžia UAB „SVEIKAS KŪNAS“ (toliau – paslaugos pardavėjo) kaupiamų, saugomų ir tvarkomų kliento asmens duomenų būdus, tikslus ir taisykles. Paslaugos pardavėjas kaupia, saugo ir tvarko kliento asmens duomenis, kuriuos prašoma pasakyti perkant paslaugas atvykus pas mus, ar įvesti duomenis perkant paslaugas pavedimu į paslaugų pardavėjo asmeninę sąskaitą, kuri nurodyta internetinėje svetainėje  www.body-flex.lt

Kliento asmens duomenų kaupimo ir saugojimo tikslas

Paslaugos pardavėjas kaupia registruotų klientų asmens duomenis siekdamas suteikti aukštesnės kokybės paslaugas, palengvinti užsakymo  pasirinkimą, suteikti galimybę naudotis papildomomis paslaugomis. Pateiktus kliento asmens duomenis pardavėjas taip pat naudoja išrašydamas sąskaitas.

Kliento asmens duomenų kaupimo ir saugojimo taisyklės

Paslaugos pardavėjas įsipareigoja kaupti, saugoti ir tvarkyti tik tuos kliento asmens duomenis, kurie yra būtini norint teikti aukštos kokybės paslaugas ir užtikrinti jų sklandumą. Paslaugos pardavėjas neturi teisės perduoti kliento asmens duomenų su paslaugų teikimu nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai paslaugos pardavėjas taip elgtis yra įpareigotas įstatymų bei klientui atsisakius vykdyti įsipareigojimus. Nurodyti kliento asmens duomenys turi būti tvarkomi tik šią funkciją atlikti teisę ir kompetencijos turinčių darbuotojų ir tik paslaugos teikimo ar pasiūlymų rengimo tikslais.

Baigiamosios Privatumo politikos nuostatos

Paslaugos pardavėjas įsipareigoja nepažeisti kliento privatumo, neviešinti jo asmens duomenų ir tvarkyti juos sąžiningai, laikantis visų galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.

Kilus klausimams dėl kliento asmens duomenų kaupimo, saugojimo ir tvarkymo prašome su paslaugos pardavėju susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.